Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 02.12.2021 07:59:05

KAKŠEN PRVENEC bivšega člana Olimpije! Udaril z VEČ KOT 20 METROV, potem pa... (video)

Mihail Caimacov do prvenca v Koprivnici.

Navijači Olimpije nad njegovimi predstavami v zeleno-belem dresu niso bili najbolj navdušeni, tudi v Kopru ni ravno blestel. Ko je Mihail Caimacov zapustil Slovenije, se posledično nihče ni kaj prida razburjal nad takšnim scenarijem. No, toda daleč od tega, da bi reprezentant Moldavije zaradi ne ravno najboljše izkušnje iz slovenske lige nehal igrati nogomet.

Danes je član hrvaškega prvoligaša Slavena in v dresu kluba iz Koprivnice mu gre kar dobro od nog. V tej sezoni igra redno, na devetih tekmah je zbral 677 odigranih minut, pretekli konec tedna pa se je na obračunu z Rijeko razveselil tudi svojega prvenca v dresu Slavena. V 74. minuti je 23-letnik z levico udaril z več kot 20 metrov in z res lepo odmerjenim strelom mojstrsko matiral vratarja Rijeke Martina Zlomislića. Slaven je tekmo kljub temu izgubil, gostje z Reke so se veselili zmage z 2:1. Prvenec Caimacovu tako ne bo ostal v najlepšem spominu, čeprav ne glede na vse drži, da bi si težko zamislil boljši način, kako priti do prvega gola v novem okolju.

Posnetek zadetka si lahko ogledate od 2:36 dalje.