Severnemu Jadranu preti katastrofa: Te »morilke ...

Odločilni meseci za usodo TEŠ6: zapiranje ...

Nenavaden šov: Tekmovalci bodo dokazovali, da je ...

doncic 1 Ekipa24.si

Dončić po blamaži proti Hrvatom ni ovinkaril in...

246 22.08.2021 06:53:36

MARIBOR, kaj je bilo pa to?!? Vijoličasti so v KOPRU prejeli boleči zaušnico in DVA GOLA, ki ... (video)

Grega Wernig
Koper je po domači zmagi nad Mariborom prevzel vodstvo na lestvici državnega prvenstva.

Derbi 6. kroga slovenskega državnega prvenstva je prinesel napet dvoboj Kopra in Maribora, veliki zmagovalci pa so na koncu postali Primorci, ki so slavili z 2:0. Domačini so povedli že v 1. minuti tekme, ko je do odbite žoge dobrih deset metrov od vrat prišel Karlo Bručić in jo med nogama Ažbeta Juga poslal v mrežo.

Mariborčani pa so po lastni napaki prejeli še en zadetek, in sicer ob izteku prvega polčasa, ko je kot izvajal Ivica Guberac, njegov predložek pa je z glavo v lastno mrežo poslal Nemanja Mitrović.

Značke: maribor, koper, plt