Posebej v prvem polčasu igra Ljubljančanov ni bila dobra, v nadaljevanju jih je z dvema zadetkoma v zadnji četrtini tekme odrešil Andres Vombergar.
Ni čudno, da je bil trener Olimpije Dino Skender precej nervozen, da je veliko skakal ob avt liniji in dajal napotke svojim varovancem. V drugem polčasu mu je sodnik Žnidaršič celo pokazal rumeni karton, ker je hrvaški strateg zmajev zapustil označeni prostor okrog klopi.
A Skenderja je to močno razburilo, kajti prostor je zapustil zato, da je vrnil žogo, ki je prišla z igrišča, nazaj vanj. "Sodnik, pa saj sem samo žogo vrnil nazaj v igro!" se je razburjal Hrvat in sem in tja dodal še nekaj sočnih.

ue
DINO SKENDER 'POPENIL'! Trener Olimpije jezen na sodnika, ko je dobil rumeni karton. 'SAJ SEM SAMO ...'

alesfevzer.com
Olimpija je s precej težavami premagala Gorico.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke