Dončić je razkril, kaj se dogaja z njegovim ...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 26.11.2020 18:55:56

Olimpija nadaljuje z zmagovitim nizom. Aluminiju je zabila kar tri gole, na vrhu lestvice strelcev pa ...

Martin Metelko / m24.si
Ivanović z dvema zadetkoma proti Aluminiju na vrhu lestvice strelcev.

Zaključen je 13. krog 1. SNL po tem, ko je Olimpija v Stožicah s 3:0 odpravila Kidričane. Dva zadetka je dosegel Ivanović in s tem zavladal na lestvici strelcev, en gol je vpisal Vombergar.

Kidričani v prestolnico niso prišli z najboljšimi rezultati,  doslej so slavili zgolj dvakrat, eno od zmag pa so vendarle dosegli proti njihovim današnjim nasprotnikom.  Že v peti minuti srečanja je gostitelje po izvedeni najstrožji kazni povedel Ivanović, ki se je med strelce vpisal še v 44. minuti. V drugem polčasu je delo dokončal Andres Vombergar, ki je gostujočega vratarja Janžekoviča ukanil v 56. minuti.

Olimpija je tudi brez pomoči kaznovanega Timija Maxa Elšnika prišla do četrte zmage na zadnjih petih tekmah in ostala v stiku z vodilnim Mariborom, za katerim ostaja za točko. Na drugi strani je Aluminij ostal pri vsega dveh zmagah in na dnu lestvice po četrtem porazu na zadnjih petih ligaških obračunih. Pred tekmo v Stožicah so se navzoči spomnili v sredo preminule argentinske nogometne legende Diega Armanda Maradone.