Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

2 25.09.2020 10:36:17

Navijači MURE NORIJO! So bili črno-beli že v prvem polčasu OŠKODOVANI?! Bi to morala biti enajstmetrovka? (video)

Jurij Kodrun
Je bila Mura oškodovana?

Nogometaši Mure so se v četrtek poslovili od evropskih tekmovanj. S 5:1 je bil boljši nizozemski velikan PSV in tako končal prekmurske sanje o senzaciji. A prekmurski nogometaši so se predstavili v boljši luči, kot to kaže končni rezultat.

V prvem polčasu je pri prostem strelu Luke Bobičanca prišlo do igranja z roko nogometaša PSV-ja, igralci Mure so zahtevali enajstmetrovko, a sodniška piščalka je ostala nema. Tudi Ante Šimundža je bil po tekmi prepričan, da bi to lahko spremenilo potek tekme. "Tekmo sta odločila dva momenta. Prvi je enajstmetrovka, ki bi jo morali dobiti. Drugi je prečka, ki jo je na začetku drugega polčasa zatresel Luka Bobičanec," je jasno in glasno povedal strateg Mure.

Sporno situacijo iz prvega polčasa si lahko ogledate v spodnjem posnetku.

Značke: mura, psv