21.06.2020 21:37:53

BUUUM, kakšna bomba TAVARESA! Legenda Maribora presenetila VSE, posnetek pa razkriva, da ... (video)

Grega Wernig

Legenda Maribora je s strelom z razdalje presenetila vratarja Rudarja Mateja Radana.

Maribor v tem trenutku gosti nogometaše Rudarja. Zadnjeuvrščeni gostje kakšnega večjega odpora ne nudijo, že po 14 minutah pa je izid na semaforju kazal 1:0. Ob številnih priložnostih se izid ni spremenil, nato pa je nastopila 51. minuta, ko so gledalci prek malih zaslonov dočakali novo spremembo rezultata. Čeprav zelo nepričakovano.

Legenda kluba Marcos Tavares se je odločil za strel s precejšnje razdalje, Matej Radan je bil na pravem mestu, toda smer žoge je nehote malce spremenil Jovan Vladimir Pavlović in jo poslal v lastno mrežo.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.