13.06.2020 19:01:37

Zgrešena priložnost TEDNA, MESECA, LETA! Ante Vukušić se je DODOBRA OSMEŠIL! (video)

Neverjetno, kaj je zapravil.

Po prvem polčasu tekme med Olimpijo in Celjem vodijo gostje z 1:0. Njihovo vodstvo bi sicer lahko bilo še precej višje, kajti grofje so v prvem delu razbili svoje tekmece. Olimpija v prvih 45 minutah ni bila prava, a si je vseeno pripravila eno fantastično priložnost. Priložnost, iz katere bi morala zadeti.

Ante Vukušić se je podpisal pod zgrešeno priložnost leta! Luka Menalo mu je podal fantastično podajo, Vukušić bi moral okroglo usnje iz neposredne bližine poslati le v prazen gol, toda ... Zgrešil je! In kako je zgrešil! Ob tej priložnosti se je sicer prvi strelec slovenskega prvenstva dodobra osmešil.

Zgrešeno priložnost Vukušića si lahko ogledate v priloženem videoposnetku. Če se vam ne prikaže, jo lahko vidite tudi TUKAJ.