Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

2 24.02.2020 07:59:45

To pa je bil nespameten začetek zgodbe pri MURI! Črnogorec je že na PRVI TEKMI dobil rdeči karton (video)

Martin Metelko
Mura je prišla do zmage na gostovanju v Domžalah.

Ob Kamniški Bistrici je bil v prvem krogu spomladanskega dela prvenstva na sporedu dvoboj 'sosedov' na lestvici - Mure in Domžal, ki zasedata peto oziroma šesto mesto. Do zmage z 2:1 so po zadetkih Amadeja Maroše in Nina Kouterja ter Arnela Jakupovića prišli nogometaši Mure, ki pa so že v prvem polčasu ostali z igralcem manj.

Izključen je bil namreč novinec Staniša Mandić, ki je v 35. minuti tekme videl rdeče. Medtem ko si je poskušal zagotoviti prostor, da bi lahko sprejel žogo ob podaji iz avta, je v kazenskem prostoru s komolcem v glavo zadel Zenija Husmanija in za sodnika Slavka Vinčića ni bilo dvoma, ob prikimavanju pomočnika Tomaža Klančnika je črnogorskega krilnega napadalca predčasno poslal pod prho.