56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Ljubezen iz šova: V štirih letih tretjič ...

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

0 19.01.2020 08:07:05

Bo NOVINEC v dresu MURE prepričal Anteja Šimundžo? O tem izjemnem SLALOMU pa govorijo vsi navijači! (video)

Martin Metelko
Nogometaši Mure so na drugi pripravljalni tekmi ugnali Međimurje.

Po tem, ko so varovanci Anteja Šimundže na prvi pripravljalni remizirali z madžarkim ZTE-jem, so se tokrat pomerili s hrvaško ekipo Međimurja. Tudi tokrat je trener Ante Šimundža minutažo enakomerno porazdelil med 22 nogometašev, hrvaškega drugoligaša so črno-beli premagali s 3:0, vse zadetke smo videli v drugem delu. Med strelce so se vpisali Renato Simić, Nemanja Milošević in Nino Kouter.

Milošević je, kot so zapisali na Murini spletni strani, igralec sredine igrišča, ki je pri Muri trenutno na preizkušnji. Milošević je zadel v 63. minuti tekme, in sicer po izjemnem prodoru Renata Simića, še enega novinca, ki ga bomo v nadaljevanju prvenstva spremljali v črno-belem dresu. Zadetek si lahko pogledate v spodnjem posnetku od 1:21:30 naprej.

Značke: mura, ante-šimundža