Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

13 19.10.2019 17:17:38

ŽALOSTNO: Olimpija spektakularno začela dvoboj proti Rudarju, dogajanje na tribunah pa ... BREZ BESED! (foto)

Martin Metelko
Ljubljanski prvoligaš se v tem trenutku meri z Rudarjem, a vodilna ekipa slovenskega prvenstva bi si zaslužila več!

V Stožicah se odvija tekma 14. kroga Prve lige Telekom Slovenije, in sicer med Olimpijo in Rudarjem. Ljubljančani že od prve minute oblegajo vrata gostov in očitno ničesar ne želijo prepustiti naključju, predvsem pa ne ponoviti napake iz pokalnega tekmovanja. Olimpijo so namreč Velenjčani v tem tekmovanju izločili že v osmini finala, tokrat pa so se domači precej bolje pripravili na tekmeca. Po 32. minutah igre zeleno-beli vodijo že s 4:0, ob tem so imeli še kopico lepih priložnosti, zaradi česar bi bilo lahko vodstvo še višje.

Vodilna ekipa slovenske lige kaže zobe, a bi si zaslužila precej več. Ne na zelenici, ampak ob njej. Pogled na tribune je naravnost žalosten, praznih stolov je ogromno, gledalcev je po najbolj optimističnih ocenah okoli 350. Brez dvoma bi si zmaji zaslužili večjo podporo navijačev, ne nazadnje se zaradi njih nogomet sploh igra.

Značke: olimpija, slovenija, rudar