Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Eden najbogatejših Slovencev je v zaporu. ...

vladimir-tintor Njena.si

Zgodil se je preobrat, snema se 4. sezona Botrov

6 02.09.2019 09:02:48

Trenutek ČISTE GROZE: Vratar Maribora NEZAVESTEN, nazoren posnetek razkriva VSE! (video)

Grega Wernig
Tekma v Domžalah je postregla tudi z neprijetnim prizorom.

Domžalam na tekmi proti Mariboru ni in ni šlo. Domači so kar trikrat zatresli mrežo gostov, a je sodniška ekipa razveljavila prav vse tri zadetke. Tako je ostalo pri rezultatu 0:1 iz sedme minute dvoboja, ko je v polno meril Jasmin Mešanović.

A že kmalu po zadetku smo bili priča neprijetnemu dogodku. Vratarja Maribora Kenana Pirića je z nogo v glavo zadel estonski napadalec Rauno Sappinen, čuvaj mariborske mreže pa je obležal negiben. Na pomoč sta mu hitro priskočila soigralca, posredovala pa je tudi zdravniška služba. Vratar je nato vendarle prišel k sebi, a tekme kakopak ni mogel nadaljevati. V 16. minuti ga je zamenjal Jasmin Handanović.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem sledite TEJ POVEZAVI.

Značke: pirić, maribor, domžale