250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

1 10.08.2019 18:50:38

NEVERJETEN ZADETEK MURE s kar 35 metrov! Poglejte, KAJ TAKEGA se zgodi zelo redko! (video)

Mura je v Kranju dosegla resnično neverjeten gol.

Mura je v Kranju v 21. minuti povedla z 1:0, pri čemer je šlo za resnično nevsakdanji splet okoliščin. POtem ko se je žoga odbila daleč iz kazenskega prostora, se je Klemen Šturm odločil, da bo sprožil s kar 35 metrov. Prej kakšen meter več kot manj. V visokem loku je poslal žogo proti vratom, a bi vendarle strel bil nekoliko preslab, če ne bi bilo katastrofalne napake kranjeskega vratarja Luke Čadeža. Ta bi žogo, ki je priletela v loku, moral ujeti, a jo je nekako izpustil v mrežo. Mura je prek Karamarka zadela za 2:= tik pred koncem prvega polčasa, medtem ko je Luka Majcen takoj na začetku drugega znižal na 1:2 iz enajstmetrovke. V 78. minuti je Luka Bobičanec zadel za 3:1 in postavil končni izid.

Gol lahko vidite spodaj ali pa na tej povezavi.

Značke: mura, triglav