Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

Sava zalila del tribun v Tacnu! Močno deževje ni...

5 03.07.2019 19:56:26

Maribor z RUŠILNO MOČJO: Hrvati nedorasli vijoličastim, OKREPITVE BLESTELE!

Grega Wernig
Maribor je uspešno opravil z generalko pred prvo tekmo v kvalifikacijah za ligo prvakov.

Maribor je opravil z zadnjo tekmo pred začetkom kvalifikacij za ligo prvakov. V Ljudskem vrtu se je pred okoli 1000 navijači pomeril s hrvaško Gorico in prepričljivo slavil. Vijoličasti, za katero so igrali Pirić, Milec (82' Klinar), Ivković, Peričić (82' Rajčević), Kolmanič (82' Viler), Cretu (56' Hotić), Vrhovec (82' Ogrinec), Kramarič (82' Žugelj), Kotnik (69' Požeg Vancaš), Kronaveter (82' Mulahusejnović), Tavares (69' Mešanović), so prvi polčas dobili s 3:0, drugi del igre pa se je končal z 1:1.

V močnem deževju so se med strelce vpisali Rok Kronaveter (11), Andrej Kotnik (23), Martin Milec (42) in Nino Žugelj (90), častni zadetek za goste pa je v 53. minuti dosegel Maslowski.

Navijače Maribora verjetno še posebej veseli novica, da se je vrnil Milec, prvič pa je bil zraven Požeg Vancaš, ki je v igro vstopil v 69. minuti in nekajkrat pokazal, zakaj ga je Maribor na vsak način želel v svojih vrstah. Izven kadra za zdaj ostajajo poškodovani Zahović, Felipe Santos, Koblar in Uskoković.