Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

2 18.05.2019 21:38:40

ZA EVROPO IDE! Mura pozivala navijače, navijači pozivali Muro, OBRAČUN Z GORICO pa je prinesel ...

Loris Cipot
Mura je visoko premagala Gorico in brani četro mesto, ki ji prinaša kvalifikacije za ligo Europa.

'Za Evropo ide," so pozivali in pozivajo v Prekmurju. Igralci, navijači, mediji. Najbolj resno je poziv vzel Amadej Maroša, ki je v prvem polčasu dvoboja z Gorico spravil v trans Fazanerijo s kar dvema zadetkoma. Mura je z njima dobila prvi polčas z izidom 2:0, v nadaljevanju pa ta tako zelo pomemben rezultat pripeljala do konca in osvojila zlata vredne tri točke. Zlata vredne v boju s petim Celjem, ki nocoj igra v Domžalah in ki na vsak način Muro želi prehiteti.

Gorica je imela svoje priložnosti, predvsem Etien Velikonja je četrt ure pred koncem zadel vratnico. A tudi Mura bi lahko povedla še višje, saj je predvsem v prvi polovici drugega polčasa nanizala še kar nekaj nevarnih akcij, najlepšo priložnost pa je zapravil Luka Bobičanec. Na koncu je za končnih 3:0 zadel Jon Šporn globoko v sodnišpkem podaljšku - v 96. minuti.