4 07.05.2019 07:13:42

Ne le NEYMARJA, Damir Skomina je ZELO RAZJEZIL tudi velikega zvezdnika SLOVENSKE LIGE (video)

Martin Metelko
Sodniki v slovenskem prvenstvu spet dvigujejo prah.

Celjani, ki se borijo za evropska tekmovanja, so gostili Krčane, ki se skušajo izogniti zadnjemu mestu in izpadu v drugo ligo, ekipi pa sta se po 90 minutah razšli z rezultatom 0:0. Če je Krčanom uspelo prekiniti niz treh porazov, kljub temu so še vedno devet točk za predzadnjo Gorico, pa so Celjani ohranili četrto mesto, ki prinaša nastop v Evropi. Izbranci Dušana Kosića imajo pred najbližjim zasledovalcem Muro dve točki prednosti.

rudi pozeg vancas

A prednost bi lahko bila višja, če bi Celjani uspeli zmagati pred domačimi gledalci. V 44. minuti tekme so bili blizu zadetku, a je eden od največjih zvezdnikov lige Rudi Požeg Vancaš padel v kazenskem prostoru, Celjani so od Damirja Skomine zahtevali prekršek Marca da Silve in enajstmetrovko, a primorski delivec pravice se z njimi ni strinjal, še več, Požegu Vancašu je zaradi odziva po njegovi odločitvi pokazal rumeni karton pokazal.