Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

3 31.03.2019 10:26:09

Darko Milanič BREZ DLAKE NA JEZIKU o dveh izgubljenih točkah, o sodnikih pa ...

Darko Milanič
Mariborčani so v soboto na štajerskem derbiju s Celjem osvojili le točko (1:1), Olimpija pa se jim je z zmago nad Domžalami približali na 8 točk zaostanka.

Mariborčani vsekakor niso zadovoljni s točko, ki so jo osvojili na tekmi s Celjem, saj se je zaostanek Olimpije zdaj nekoliko zmanjšal. Darko Milanič po tekmi ni skrival razočaranja. "Zelo zahtevna tekma, kot smo pričakovali po tem premoru. Tudi zaradi tega, ker smo igrali z nekaj igralci, ki nimajo tekmovalnega ritma in se to nekje pozna. V 1. polčasu smo imeli zelo malo prostora, vendar smo z globinskimi podajami uspevali priti blizu vrat, potem pa nam je zmanjkalo natančnosti in razigranosti. Drugi polčas smo začeli dobro, povedli z lepo akcijo Zahovića in Bajdeta. Potem je bilo na voljo tudi več prostora, ki pa ga nismo izkoristili. Ob tem nismo dobro odgovorili na agresivnost nasprotnika. Zaradi tega, ker so pritisnili na našo obrambno vrsto, smo izbijali žogo in izgubljali t.i. drugo žogo, smo izgubili tudi nadzor. Pobude je bilo premalo in posledično so nam bili zmeraj vedno bližje vratom," je za klubsko spletno stran povedal Milanič.

Zanimivo, da se Mariborčani tokrat niso dotaknili sporne odločitve delivca pravice Mateja Juga.