Gruzijec peš bežal pred policisti

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

0 23.02.2019 16:36:28

Kako zabiti DVA GOLA V 50 SEKUNDAH? Vprašajte Celjane, ki so takole kronali NORO ZMAGO (video + foto)

Jurij Kodrun
Začetek spomladanskega dela prve lige Telekom Slovenija se je začel na najbolj nor način. S kar sedmimi zadetki na tekmi med Celjem in Gorico (4:3).

Celjani in Goričani so odprli spomladanski del prvenstva na stadionu Z' dežele, kjer so maloštevilni gledalci vendarle lahko uživali v pravem spektaklu.

Na semaforju je bilo po vsega 7. odigranih minutah že 2:2. Najprej so v drugi in četrti minuti zadeli Goričani za hitro vodstvo z 0:2, potem ko sta zadela Etien Velikonja in Semir Smajlagić.

Toda vrnitev Celja se je začela že nekaj minut kasneje, ko je za znižanje na 1:2 zadel Rudi Požeg Vancaš, še v isti minuti, torej v sedmi, pa je za izenačenje senzacionalno poskrbel Dario Vizinger.

Nora minuta, ki je povsem obrnila potek dvoboja. Celjani so do polčasa zabili še dva zadetka, pod katera sta se podpisala Amadej Brecl in še drugič na tekmi Rudi Požeg Vancaš.

Vse zadetke si lahko ogledate tukaj.

Končni izid tekme je bil 4:3, potem ko je v drugem polčasu padel le en zadetek, in sicer po enajstmetrovki Etiena Velikonje.