Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Koga briga Barbariga?!

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

2 31.10.2018 09:12:40

KAKŠEN CAR! Na večnem derbiju se je POŠKODOVAL, po tekmi pa navdušil z EPSKO ŠALO, da je ...

Olimpija je slavila na večnem derbiju, čeprav je že v prvem polčasu ostala brez Roka Kronavetra.

Nogometaše Olimpije danes že čaka nova preizkušnja. V Stožicah bo gostoval Koper, a ker so zmaji prvo četrtfinalno tekmo pokala na Bonifiki dobili kar s 5:0, ne gre pričakovati, da bo trener Zoran Barišić v ogenj poslal najmočnejšo enajsterico. Bržčas bomo na delu videli številne, ki doslej niso igrali, zagotovo pa med njimi ne bo Roka Kronavetra. Mariborčan se je na nedavnem vročem večnem derbiju poškodoval, in to že v prvem polčasu.

Kakopak se poraja vprašanje, koliko časa bo Kronaveter počival. Če bi staknil hujšo poškodbo, bi bil to za Ljubljančane hud udarec, ne nazadnje je napadalni vezist v tej sezoni najboljši strelec Olimpije. Toda očitno ni tako hudo, kot je pojasnil Kronaveter, mu je ob strelu, ko bi skoraj premagal Jasmina Handanovića, zgolj obrnilo gleženj, zaradi česar verjetno ne bo dolgo odsoten. Je pa ob tem Kronaveter pokazal, da ni samo dober nogometaš, ampak tudi vrhunski šaljivec. Čeprav je moral odšepati iz garderobe do avtobusa, ni izgubil smisla za humor: "Kaj naj rečem. Okrepil sem jih, ko sem odšel iz igre!" Mislil je seveda na svoje soigralce, ki so brez njegove pomoči uspeli priti do zmage v Ljudskem vrtu ...