Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

4 23.09.2018 09:30:14

Ste videli TO?! Predstava Maribora bo šla v ANALE, tako so si zabili DVA AVTOGOLA! (video)

Mariborčani so bili boljši nasprotnik, a po zaslugi dveh avtogolov le remizirali proti Domžalam.

Maribor je v soboto odigral tekmo devetega kroga domačega prvenstva. Nasproti so mu stale Domžale, ki so trenutno v rahli krizi, a v Ljudskem vrtu se to ni poznalo. Kljub temu, da so Mariborčani prevladovali, so se Domžalčani pogumno zoperstavili vodilni ekipi prvenstva, čeprav niso dosegli zadetka, so se z gostovanja vrnili s točko.

Za njo pa so najbolj zasluženi kar domači nogometaši, ki so si zabili oba zadetka. Prvega je Mitja Viler dosegel že v 17 sekundi dvoboja, končnih 2:2 pa je v 64. minuti postavil branilec Saša Ivković. Zanimivo, slednji je ob koncu prvega polčasa poskrbel za vodstvo domačih z 2:1.

Značke: maribor, domžale, plts