Kate Middleton je dobesedno pogrešana! Odkrito.si

Spletne spletke - Je s Kate nekaj hudo narobe?!!

Uau! To je ta nora Dončićeva trojka, ki je ...

4 20.09.2018 19:55:07

JOJ, PREJOJ, Olimpija je resda zmagala, toda ali ste videli, kaj je zgrešil ljubljanski 'napadalec'? NEVERTJETNO (video)

Ta sodi v kategorijo, saj ni res, pa je.

Olimpija se je po zmagi nad Triglavom z 2:1 (1:0) uvrstila v četrtfinale slovenskega pokala. V Stožicah smo lahko videli nekaj izjemnih zadetkov ter tudi nekaj neverjetnih zgrešenih strelov, pri čemer je prednjačil predvsem Kingsley Boateng.

Slednji bi lahko že v prvem delu rešil vsa vprašanja glede zmagovalca pri vodstvu z 1:0, za katerega je zadel Ivan Lendrić, a mu je uspelo zgrešiti nemogoče.

Napadalcu Olimpije se je tako zelo ponesrečilo, da verjamemo, da bo posnetek postal velika spletna uspešnica. Ne verjamete? Poglejte sami.

To se nogometašu na tej ravni enostavno ne bi smelo zgoditi.

V drugem polčasu je nato Boateng še enkrat zgrešil le nekaj metrov od vrat, kar je po principu 'če ne daš, dobiš' na drugi strani izkoristil Tijanić s fantastično izvedenim prostim strelom. Olimpijo in Boatenga je nato z evrogolom v levi zgornji kot kranjskega vratarja rešil Matic Črnic za končnih 2:1.

---------------------------------------------------

Posneteke si lahko ogledate v posnetku. In sicer premierni zadetek Ivana Lendrića za Olimpijo v 14. minuti, ali od 13.00 dalje. Zgrešeno priložnost Boatenga imate na voljo v 37. minuti tekme, ali od 36:20 naprej. Drugo zgrešeno priložnost Boatenga je moč zaslediti v 77. minuti, ali od 76.40 naprej. Fantastičen prosti strel Tijanića pa v 83. minuti ali natančneje od 82.20 naprej. Zadetek Črnica pa si lahko pogledate v 89. minuti, ali od 88.25 naprej