Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

NORO! Je Mura v Velenju premagala Rudar? Ne boste verjeli svojim očem ... (video)

Navijači Mure v Velenju.
Grega Wernig
Ponedeljkov dvoboj na stadionu Ob jezeru so zaznamovali tudi navijači črno-belih.

Ante Šimundža in njegovi varovanci so v četrtem krogu 1. SNL prvič okusili grenkobo poraza. Rudar je bil uspešnejši s 3:2 in se veselil prve zmage, Sobočani pa se lahko upravičeno prijemajo za glavo. Še vedno. Usodnih je bilo uvodnih 20 minut, ko jih tako rekoč ni bilo na igrišču (Šimundža: Na tekmo smo prišli šele v 20. minuti), nato pa so prevladovali in zapravili številne imenitne priložnosti, hkrati je blestel domači vratar Marko Pridigar.

3mura navijaci gw
Lepo število navijačev Mure na tekmi v Velenju.
Sicer pa so dvoboj znova zaznamovali tudi navijači Mure. Čeprav je bila tekma ponedeljek, tudi delovni dan ni bil ovira, da se ne bi v velikem številu odpravili v Velenje. Pripravili so odlično ozračje in svoje ljubljencev spodbujali od prve do zadnje minute, na začudenje marsikoga pa so jih kljub porazu nagradili tudi po zadnjem žvižgu Nejca Kajtazovića. Takšnih prizorov na slovenskih stadionih ni ravno veliko, naključni obiskovalec pa bi bil prav gotovo prepričan, da so ves izkupiček osvojili Sobočani ...

Značke: rudar, mura, navijači