Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

0 17.07.2018 22:17:43

Člana SLOVENSKE ELITE klonila pred italijanskim in izraelskim prvoligašem

Nikola Miljković
Za dvema prvoligašema s sončne strani Alp sta zahtevni prijateljski preizkušnji.

Štirikratni slovenski prvaki iz Nove Gorice, ki bodo v prvem prvenstvenem krogu gostili Olimpijo, so odigrali še zadnjo prijateljsko tekmo. V svojem Športnem parku so se pomerili z Udinesejem, ki je bil boljši in zmagal z 2:0, oba gola za italijanskega prvoligaša je že v prvem polčasu dosegel Kevin Lasagna.

Goričani so dvoboj začeli v postavi Sorčan, Hodžić, Tomiček, Lipušček, Celcer, Kolenc, Grudina, Osuji, Marinič, Kotnik in Filipović, v drugem polčasu so bili na zelenici Likar, Curk, T. Kavčič, Orsulić, M. Kavčič, Džuzdanović, Humar, Jermol, Bužinel, Gulič in Smajlagić.

Za triglavani je zadnja prijateljska tekma pred sobotnim gostovanjem v Fazaneriji. Kranjčani so se v kombinirani zasedbi udarili z Ashdodom in okusili grenkobo poraza, po vodstvu Gorenjcev (zadel je Tilen Mlakar) je izraelski prvoligaš, v dresu katerega igra tudi nekdanji napadalec Gorice in Olimpije Blessing Eleke, slavil s 3:1 (1:1).

Triglav je od prve minute zaigral v postavi Curanović, Alić, Kumer, Šalja, Bojić, Pušnik, Kopač, Afoakwa, Osikel, Kraljević in Rogelj, priložnost so dobili še Arko, Udovič, Gajić in Hasanaj