Poraz sindikata Fides: zdravniki delajo toliko kot...

primoz roglic pm Ekipa24.si

Med dirko po Franciji se je oglasil Peter Prevc in...

1 05.05.2018 17:10:01

Če menite, da je bil KIKS Handanovića obupen, kaj potem poreči na zgrešen 'ZICER' Ankarana (video)

Komedija zmešnjav na začetku prve tekme 31. kroga prve nogometne lige med Mariborom in Ankaranom. Po polčasu Maribor vodi z 2:1.

Mariborčani so sicer hitro prišli do vodstva z 2:0, ko je po podaji iz kota zadel Saša Ivković, nato pa je prav tako po kotu s sijajnim strelom zadel še Dino Hotić. Nato pa je za Ankarančane za trenutnih 2:1 zadel še Santos. V Ljudskem vrtu je končan prvi polčas.

Toda že v prvi minuti bi morali voditi gostje iz Ankarana. Po odbiti žogi pred svojim vratom je katastrofalno žogo po podaji Marka Šulerja izbil Jasmin Handanović, toda napake izkušenega vratarja nogometaši Ankarana niso uspeli izkoristit.

Ali drugače povedano, Nkama je imel na pladnju zadetek za vodstvo, pa je zgrešil prazna vrata.