Kam je odšel Stanislav Štuhec? Svojci ga ...

femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

2 16.04.2018 10:30:56

Pri slovenskem prvoligašu OGORČENI, po sodniku iz Lendave udarili z VSO SILO! (video)

nktriglav.si
Pri slovenskem prvoligašu se čutijo močno oškodovane.

Triglav je zabeležil nov poraz in padel povsem na rep slovenske prve lige. Kranjčani bodo morali zdaj pošteno zavihati rokave, če bodo želeli obstati v ligi, po zadnjem krogu pa se čutijo močno oškodovane.

"Posebno poglavje sta rdeča kartona za Triglav. V 75. minuti je Momir Bojič prejel drugi rumeni karton, razlog je znan izključno sodniški ekipi na čelu z Miranom Bukovcem iz Lendave. Branilec Orlov si je gradil prostor za izbijanje žoge v samem kotu igrišča, popolnoma nedolžen stik ne bi bil dovolj niti za prekršek, a ga je sodnik označil za tako hudega, da je bil Bojič izključen. Sploh komična pa je bila 83. minuta, ko je Alen Krcič lepo preigral tekmeca v kazenskem prostoru, se skušal namestiti za udarec, gostujoči branilec je spodnesel stojno nogo in naredil klasičen prekršek za najstrožjo kazen. A ne za sodnika, ki je to potezo ocenil za simuliranje Krciča in ga nagradil z drugim rumenim kartonom. Kako hud udarec je Krcič v resnici prejel, pa priča ureznina na njegovi nogi, ki bi težko bila posledica simuliranja," so med drugim zapisali na spletni strani in dodali: "Kakorkoli, kot vselej, bo ekipa skušala izvleči pozitivne zaključke, in ni jih bilo malo. V prvi vrsti znova več kombinatorike, izpostavili bomo mladinca Egzona Kryeziuja, ki je dodobra poživil tekmo, prihajanje v zrele priložnosti, pritiskanje na tekmec tudi z desetimi in celo devetimi nogometaši... To so nastavki, na katerih velja graditi za nedeljsko domačo tekmo proti Ankaranu."

Sporna trenutka si lahko ogledate v spodnjem posnetku, in sicer od 2:16 in 2:48 naprej.

Značke: triglav, plts