Prvi protiplastični sporazum: Od nafte do ...

Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

“Meghan Markle je pohlepna!”

doncic tiskovna Ekipa24.si

Kaj?!? Med Dončićevo tiskovko zvoki iz ...

9 25.02.2018 19:29:46

Olimpija le še točko za Mariborom: ALVES ZABIL ob koncu ČETRTE minute triminutnega podaljška! (video)

Prvi krog druge polovice prvenstva je postregel samo s tremi tekmami, a so te postregle z obilico razburljivih trenutkov.

Izjemno napeto je bilo v Mariboru in Ljubljani, kjer je vodilni dvojec lovil pomembne točke v boju za naslov prvaka. Maribor je gostil Aluminij, Olimpija Celje, po današnjem dnevu pa bodo veliko bolj zadovoljni zmaji, ki so slavili z 2:1, medtem ko se je štajerski obračun končal brez zadetkov.

Toda o obeh srečanjih se bo še dolgo govorilo. Zanimivo je, da je glavni delivec pravice na obeh srečanjih dvoboj podaljšal za tri minute, a je Asmir Sagrković v Ljudskem vrtu konec odpiskal že po 117 sekundah, Andrej Žnidaršič pa v Stožicah šele po dobrih štirih minutah. V Mariboru so bili nad odločitvijo moža v črnem zgroženi, kar so po srečanju tudi pokazali, na drugi strani je bilo pri zeleno-belih povsem drugače.

Nič čudnega, ko pa so zmagoviti zadetek zabili ob koncu četrte minute sodniškega podaljška. Prosti strel je mojstrsko izvedel Ricardo Alves ter Ljubljančane na točko približal večnemu tekmecu.