02.11.2017 08:10:59

Leti, leti ... JASMIN! Kako je 'bratranec' še enkrat več postal veliki JUNAK Maribora z OBRAMBAMA, ki jemljeta dih! (video)

Ob porazu z 0:3 z Liverpoolom je bil prvi mož Mariborčanov brez trohice dvoma Jasmin Handanović.

Res je izkušeni vratar prejel tri zadetke, toda s svojimi izjemnimi obrambami je Liverpoolu preprečil še višjo zmago. Da je dobro razpoložen, je dokazal že v 30. minuti tekme, ko se je izkazal s fenomenalno obrambo Robertu Firminu.

Razočaral pa ni niti v drugem polčasu, kjer je imel Liverpool takoj po zadetku Mohameda Salaha za 1:0 zelo hitro priložnost, da tekmo reši v svojo korist. Po prekršku Aleksandra Rajčevića je slovaški sodnik pokazal na belo točko, izvajalec pa je bil James Milner. Toda zmagovalec tega dvoboja je bil Jasmin Handanović, ki je odlično prebral namero izkušenega Angleža in ubranil njegov strel. Mariborski vratar je bil dobro razpoložen tudi po tekmi, ko je na vprašanje, kako je prebral Milnerjev strel, v smehu odgovoril: "Saj jih gledamo vsak vikend."