Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Skrito v raju: Kako je danes videti kamp Paradiso?...

0 03.07.2017 09:46:47

Sin slovitega brazilskega zvezdnika zatresel domžalsko mrežo

nkdomzale.si
Dvakratni slovenski prvaki so merili moči z Dinamom iz Bukarešte.

Simon Rožman si želi, da bi bili vsi njegovi igralci v ritmu tekem, zato so Domžalčani po evropski premieri proti Flori, ki so jo opravili z odliko, odigrali še naslednjo v nizu prijateljskih preizkušenj. Odpravili so se na Štajersko, v Limbušu so merili moči z Dinamom iz Bukarešte, ki je zadnje romunsko prvenstvo končal na tretjem mestu na lestvici, varovanci trenerja Cosmina Contre so zmagali s 3:2 (2:2). Aktualni pokalni zmagovalci so se hitro znašli v zaostanku dveh golov, v polno sta zadela Hanca in Nemec, a sta Žužek in Gačan do odhoda na odmor poskrbela za izenačenje, končni izid je v 80. minuti dvoboja postavil Rivaldinho, sicer sin nekoč slovitega brazilskega zvezdnika Rivalda.

rivaldorivaldinho_800x450
Domžalsko začetno enajsterico so sestavljali Mulalić, Volarič, Klemenčič, Gačan, Rom, Žužek, Jugovar, Ibričić, Žinko, Batrović in Ožbolt, v nadaljevanju so priložnost dobili še Matošević, Sredojević, Hebaj, Huč, Gnezda Čerin, Jarović, Ivkić in Grvala.