Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

Osebno: Alenka Marinič, kot je javnost ne pozna

Kaj?!? Med Dončićevo tiskovko zvoki iz ...

jb
jb
25 13.02.2017 17:11:08

Tokrat se zmajem ni izšlo po načrtih: Prvi poraz Olimpije na turških tleh, zaigral tudi Argentinec

Nogometaši Olimpije so odigrali tretjo tekmo v Turčiji in doživeli prvi poraz.

Najprej zaradi kadrovskih težav odpovedana, nato vseeno odigrana prijateljska tekma z Žalgirisom je Olimpiji prinesla prvi poraz, odkar se Ljubljančani mudijo v Turčiji. Litovci so bili boljši z 1:0, potem ko je edini zadetek v kraju Side osem minut pred koncem zabil Darvydas Šernas. Kot zanimivost povejmo, da je bil pri Žalgirisu ob koncu prvega polčasa izključen Saulius Mikoliunas, a je sodnik dovolil menjavo, tako da Olimpija ni imela prednosti igralca več.

Luka Elsner je sicer tekmo začel z Vodiškom v golu, Klinarjem, Bajrićem, Ilićem in Štiglecem v obrambi, Novakom, Cretujem in Miškićem v vezni liniji ter Abassom, Boatengom in Filipom Vorotićem v napadu. Mladi Črnogorec se je priključil zmajem v Turčiji, že pred dnevi je zaokrožila zgodba o njegovi selitvi k Olimpiji iz vrst beograjskega Teleoptika. Za zdaj naj bi bil le na preizkušnji.

V drugem polčasu so zaigrali še Vidmar, Baskera, Turkuš, Tijanić, Zarifović, Babunski in 19-letni Argentinec Lautaro Novach Iglesias, ki je prav tako na preizkušnji.

Značke: nk-olimpija, plts