23.01.2017 08:46:02

Koprčani so se v obračunu s Partizanom poigravali z ugledom

Grega Wernig

Varovanci Igorja Pamića so ob koncu tedna dvakrat izgubili.

Koprčani so ob koncu tedna odigrali dve prijateljski tekmi. Najprej so v soboto na turnirju Arena Cup v Medulinu z 0:2 izgubili z zagrebško Lokomotivo, v nedeljo so se na Bonifiki udarili še s Partizanom. In visoko klonili, beograjski črno-beli so zmagali s kar 4:0 (4:0), vse gole so dosegli že v prvem polčasu, ko so se kozlički poigravali z ugledom kluba. Najbolj se je izkazal Đurđević, ki se je med strelce vpisal trikrat, enkrat je bil uspešen Đuričković.

V katastrofalnem prvem polčasu so za kozličke igrali Antolović, Požrl, Posavac, Ikić, Lucić, Teijo, Krivičič, Blatančić, Vekić, Topuzović in Sever, v nadaljevanju se je trener Igor Pamić odločil za zasedbo Nenezić, Andrejašič, Paljk, Sikošek, Dedić, Biljan, Kokorović, Ibričić, Lukanović, Pranjić, Jurina, nekaj minut je dobil tudi povratnik po poškodbi Šime Gregov.