Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

0 04.02.2016 19:34:40

Prva istrska zmaga Olimpije

Ljubljančani boljši od hrvaškega prvoligaša iz Pulja.

Nogometaši Olimpije so odigrali še svojo drugo tekmo na turnirju Istria Winter Cupa, ki poteka v Umagu in Novigradu. Po porazu z vodilnim madžarskim drugoligašem Gyirmotom so bili varovanci trenerja Marka Nikolića  boljši od Istre iz Pulja, hrvaškega prvoligaša so z golom Mihe Zajca v 89. minuti ugnali z 1:0. Zmaji so bili sicer vseskozi boljši tekmec, na slabi igralni površini so narekovali ritem in premoč kronali v izdihljajih dvoboja, v nedeljo jih čaka obračun za tretje mesto.

Zeleno beli so od prve minute zaigrali v postavi Vidmar; Čale, Mitrović, Kelhar, Fink; Matić, Kronaveter, Kapun; Henty, Zajc in Eleke, v drugi polovici drugega polčasa sta prišla na igrišče še Wobay in Krefl. "Za disciplino v igri in popoln nadzor nad dogajanjem na zelenici smo bili ob koncu nagrajeni za popolnoma zasluženo zmago. Glavno sporočilo te tekme je, da se taktična disciplina in vztrajnost vselej poplačata," pravi strateg ljubljanskega prvoligaša Marko Nikolić.