09.11.2015 12:22:48

Goričani oškodovani za zadetek (video)

Nikola Miljković
Dragoslav Perić Gorica Luka Koper

V nedeljo pozno popoldne je Koper srečno slavil v Gorici (1:2), tudi s pomočjo sodniške ekipe, ki jo je vodil Dragoslav Perić.

Koprčani so povedli v 19. minuti z zadetkom Hysena Memolle, domači so izenačili prek Blessinga Elekeja šest minut kasneje.

Na začetku drugega polčasa so sodniki prvič razjezili "vrtnice", razveljavili so jim namreč zadetek zaradi domnevnega prepovedanega položaja.

Goričani v letošnji sezoni še niso slavili na tekmi, ki je bila v neposrednem televizijskem prenosu. Šest srečanj - šest porazov.

Še bolj čudno odločitev smo videli v 73. minuti, ko povsem regularen gol Amela Džuzdanovića ni štel zaradi predhodne domnevne nevarne igre Mirana Burgića.

Sol na goriške rane je v tretji minuti sodnikovega dodatka natresel Jaka Štromajer, ki je izkoristil nezbranost domače obrambe in zabil za zmago.