Odprtih vprašanj je še veliko. Odločeno navsezadnje ni niti, kdo bo Benjamina Šeška v naslednji sezoni vodil kot glavni trener. Čeprav gre Michaelu Carricku odlično, so govorice o možnosti prihoda Luisa Enriqueja še vedno aktualne in zelo glasne. Druga zgodba so okrepitve.
Casemiro bo Manchester zapustil, zato je prioritetna naloga v Manchestru poiskati novega udarnega obrambno naravnanega vezista. Govori se, da bo United pripeljal (vsaj) dva nova osrednja vezista, favoriti (javnosti) so Elliot Anderson, Carlos Baleba, Adam Wharton, Bruno Guimaraes in Sandro Tonali. Še en položaj, ki ga želijo okrepiti, pa je levi bočni položaj.
Malick Diouf iz West Hama naj bi bil eden od kandidatov, Lewis Hall iz Newcastla drugi, Myles Lewis-Skelly iz Arsenala tretji … V zadnjih dneh pa se iz Anglije širijo novice, da bi lahko šel Manchester United na pogajanja k Albertu Rieri! Pod vodstvom nekdanjega trenerja Celja in Olimpije namreč igra Nathaniel Brown, ki velja za vročo robo na prihajajoči prestopni tržnici.
Ga bo dobil United? Bomo videli. Bolj ali manj jasno pa je, da ga Albert Riera ne bo mogel obdržati pod svojim okriljem.