Četrtek, petek in sobota so bili v Savdski Arabiji rezervirani za tretji krog tamkajšnje nogometne lige, čisto za konec pa smo spremljali poslastico v Rijadu.
Al Nassr je gostil enega od mestnih tekmecev Al Riyadh, dvoboj pa se je končal z visoko zmago domačih.
K zmagi s 5:1 je dva zadetka prispeval tudi zimzeleni Cristiano Ronaldo, ki očitno res želi uresničiti veliko željo. Pred kratkim je dejal, da bi rad dosegel skupno vsaj 1000 zadetkov na uradnih tekmah, zdaj je že pri številki 945.
Glede na to, v kakšnem ritmu zabija gole, bi mu to lahko uspelo že v letošnji sezoni, zagotovo pa bo ta mejnik postavil prihajajočo. Če bo ostal zdrav in cel.
Portugalski napadalec je v letošnji sezoni v vseh tekmovanjih zaigral na desetih tekmah, zgolj na dveh se ni vpisal med strelce. Skupno je dosegel 13 zadetkov, zanj pa je še kako dobrodošel podatek, da z Al Nassrom vodi v domačem prvenstvu.
Mu bo letos vendarle uspelo osvojiti tudi lovoriko v Savdski Arabiji, na katero čaka že vse od svojega prihoda v začetku leta 2023?

gv
Človek je neverjeten, kar počne Ronaldo, je čista norišnica

Profimedia
Cristiano Ronaldo ne hladi cevi.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke