Ekipa
© 2025 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
kt
kt
09. 06. 2025 · 15:18
Deli članek:

Cristianova epska reakcija ob zadnji enajstmetrovki - tega televizija ni pokazala (video)

Cristiano Ronaldo je zaradi poškodbe predčasno končal finale lige narodov med Portugalsko in Španijo.

Čeprav je pred tekmo Španija veljala za favoritinjo v finalu lige narodov, pa se Cristiano Ronaldo in njegovi soigralci s tem niso strinjali in to kljub temu, da je Španija v rednem delu dvakrat vodila, a dvakrat so Portugalci silovito odgovorili. Najprej je izid na 1:1 poravnal Nuno Mendes, v 61. minuti pa je na 2:2 izenačil Cristiano Ronaldo. Ta je nekaj minut po tem zapustil igrišče, kot se je izkazalo po koncu, je utrpel poškodbo, ki ga je mučila že na ogrevanju pred tekmo. 

Izkazalo se je, da Cristiano veliko lažje igra na zelenici, kot pa spremlja soigralce ob njej. Prav posebna kamera je namreč spremljala njegovo reakcijo med izvajanjem enajstmetrovk. Še posebej je bilo zanimivo, da sploh ni mogel gledati, ko je Ruben Neves izvajal odločilno enajstmetrovko, ko pa je postalo jasno, da je Portugalska še drugič osvojila ligo narodov, pa je padel na kolena in zajokal. 

Kljub temu, da je star 40 let in da je v svoji karieri osvojil praktično vse, pa mu osvajanje lovorik še vedno pomeni tako zelo veliko.