Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 07.04.2024 12:18:37

Čarobni Messi je nazaj! Vstopil, zabil in podajal ... Sreča ali znanje? Poglejte in ocenite sami! (video)

Lionel Messi je zablestel takoj po vrnitvi na tekme.

Lionel Messi je zadnje štiri tekme izpustil zaradi poškodbe, v noči na nedeljo pa se je vrnil na tekme Interja iz Miamija. Slednji je brez Argentinca na zadnji treh tekmah iztržil zgolj točko, remi pa je zabeležil tudi na zadnji tekmi s Coloradom.

Toda brez Messija bržkone ne bi bilo niti te, saj je Miami z Argentincem v ekipi zaigral precej bolje. V igro je vstopil v drugem polčasu, 15 minut kasneje pa zatresel mrežo gostov in izenačil na 1:1 (v spodnjem posnetku od 1:58 naprej). Že dve minuti pozneje je Miami vodil z 2:1, tudi tokrat pa je svoj delež prispeval Messi, ki je začel nevarno akcijo.

Domače slavje je v 88. minuti preprečil Cole Bassett, ki je postavil končnih 2:2.

Značke: messi, miami