Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 07.03.2024 06:25:05

Šokanten prizor! Zvezdnik Reala za to neumnost ni dobil rdečega kartona, navijači Leipziga ogorčeni! (video)

Zvezdnik Reala si je privoščil veliko neumnost, a za to ni dobil rdečega kartona.

Nogometaši Reala se veselijo. V sredo so na povratni tekmi osmine finala lige prvakov na domačem stadionu remizirali z Leipzigom Benjamina Šeška (1:1), kar je bilo dovolj za napredovanje v četrtfinale, precej prahu pa je dvignila poteza Viniciusa Juniorja, ki bi moral po mnenju številnih dobiti rdeči karton.

V eni od akcij je od zadaj podrl Willija Orbana, nato pa ga je z obema rokama prijel za vrat in odrinil na tla. Sodnik je pokazal rumeni karton, dogodek pa so preverili tudi v VAR sobi, a na začudenje številnih Brazilec ni dobil rdečega kartona.

Ravno brazilski napadalec je nato Real v 65. minuti po lepi podaji Juda Bellinghama popeljal v vodstvo in še otežil delo nemškim tekmecem. Toda ti se niso predali, le tri minute kasneje so po podaji Davida Rauma in zadetku z glavo kapetana Orbana izenačili, kar pa je bil tudi končni izid.

Značke: vinicius, leipzig, real