Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

slovenski navijaci Ekipa24.si

Takšno navijaško vzdušje so v soboto v ...

0 22.01.2024 09:44:47

Epski preobrat ali sodniška kraja?! Real tarča očitkov, tu je prizor, ki buri duhove! (video)

Madridskemu Realu je uspel popoln preobrat, predvsem nasprotniki pa so ogorčeni, saj naj bi prišlo do velike goljufije.

Real Madrid je v nedeljo pred domačimi navijači gostil zadnjeuvrščeno Almerio in jo po zaostanku z 0:2 na koncu premagal s 3:2. Domači so z golom Danija Carvajala slavili globoko v deveti minuti sodnikovega dodatka, po tekmi pa je bilo veliko pripomb na sojenje. Glavno vlogo je imel Var, gostje pa so bili po tekmi ogorčeni nad sojenjem.

"Odigrali smo odlično tekmo. Vendar se je nekdo odločil, da danes tukaj ne moremo zmagati," je po tekmi za DAZN dejal gostujoči igralec Marc Pubill, potem ko so trije klici iz sobe Vara "rešili" kraljevi klub.

Enajstmetrovka v korist Reala, razveljavljen gol Almerie in domnevni gol Viniciusa z roko. Enajst minut dodatka, izključitev gostujočega igralca, zadetek Carvajala v 99. minuti ... Vse to se je dogajalo v drugem polčasu, ki bo še nekaj časa dvigoval prah.

Značke: real, almeria