Grozljivo poniževanje državljanov: olimpijski ...

Zdaj je jasno, s kom in kdaj bodo Slovenci napadli...

0 12.01.2024 09:55:58

Uh, kako je odmevalo! Pri Ronaldu doma je glasno odmevalo 'Messi', ta prizor kroži po spletu! (video)

Barcelona si je v četrtek z zmago nad Osasuno zagotovili superpokalni finale.

Nogometaši Barcelone, branilci naslova, so se v finalu španskega superpokala pridružili Real Madridu. V polfinalu turnirja v Savdski Arabiji so z 2:0 ugnali Osasuno. Po polčasu brez golov jih je v 59. minuti v vodstvo popeljal Robert Lewandowski, končni izid pa je v tretji minuti sodnikovega dodatka postavil rezervist Lamine Yamal.

Dvoboj je potekal na stadionu Al Awwal Park, ki je sicer dom nogometne ekipe Al Nassr. Zato je dogodek, ki se je zgodil v 10. minuti tekme, še toliko bolj odmeval, zbrani navijači so takrat začeli vzklikati 'Messi, Messi'. S tem so izkazali čast legendarnemu članu Barcelone, ki sicer že nekaj let ne igra za katalonskega velikana, vseeno pa bo za vedno ostal povezan s svojim klubom iz otroštva, za katerega je postavil kar nekaj novih mejnikov in rekordov.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.