Aria zrasla v lepotico, ob kateri obstane korak

slovenski navijaci Ekipa24.si

Takšno navijaško vzdušje so v soboto v ...

1 02.11.2023 07:49:15

Kakšna norišnica! Glejte, kako je Bayern senzacionalno izpadel proti tretjeligašu v 96. minuti tekme! (video)

Nemški nogometni velikan Bayern München je sinoči senzacionalno izpadel v drugem krogu domačega pokala proti tretjeligašu Saarbrücknu.

Ta je na domačem igrišču zmagal z 2:1 po odločilnem zadetku Marcela Gausa v šesti minuti sodnikovega dodatka. Thomas Müller je za Bayern zadel v 16. minuti z roba kazenskega prostora. Saarbrücken je izenačil z zadetkom Patricka Sontheimera tik pred koncem polčasa.

To je navdušilo 16.003 gledalcev, ki so se ob koncu tekme in doseženemu zmagovitemu zadektu Gausa na Ludwigsparkstadionu spomnili na zmago Saarbrückna nad Bayernom s 6:1 v bundesligi v sezoni 1976/77.

Značke: nogomet, pokal, nemčija