Igralec in fotograf, ki je osvojil srce Sabine ...

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 21.09.2023 07:14:40

Je imel luknjo v rokah? Neverjetna napaka vratarja Uniteda, ki se ji čudi ves svet! (video)

Na tekmi Bayerna in Manchester Uniteda je padlo kar sedem zadetkov.

Nogometaši Bayerna so v osrednji tekmi sredinega večera uvodnega kroga lige prvakov premagali Manchester United s 4:3. V bavarski prestolnici sta se pomerila stara rivala in nekdanja prvaka tega tekmovanja. Bayern je prevladoval večji del prvega polčasa, potem pa na hitro dosegel dva gola; prvega Leroy Sane ob nespretnem posredovanju Andreja Onanaja v 28., drugega pa Serge Gnabry le štiri minute pozneje. Prav Onana je bil glavni krivec za naivno prejeti zadetek, po tekmi se je tudi pokesal in priznal krivdo, nekateri navijači pa so obsojali odločitev kluba, da iz rok izpusti Davida de Geo.

Takoj na začetku drugega dela je znižal Rasmus Hoejlund (49.), a je trdno vodstvo Bayernu po sodniškem ogledu posnetka zaradi igre z roko in enajstmetrovki spet priboril Harry Kane (53.). Bayern je tekmo mirno pripeljal skoraj do konca, je pa nato gol Casemira v 88. minuti prinesel nekaj razburjenja na Allianz Areno. A le do druge minute sodnikovega dodatka, ko je za 4:2 zadel Mathys Tel. Casemiro je sicer dve minuti zatem še znižal na 3:4, za morebiten preobrat pa je gostom zmanjkalo časa.

Značke: onana, bayern