Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 02.02.2023 13:30:09

Velika panika v Parizu zaradi Mbappeja! Neverjetno, kaj se je zgodilo Francozu (video)

Kaj se dogaja s Kylianom Mbappejem?

Vodilni Paris Saint-Germain, ki je vratarja Keylorja Navasa posodil Nottingham Forestu, Anderja Herrero pa dokončno prodal Athleticu Bilbau, je na gostovanju v Montpellieru prišel do zmage s 3:1, je pa nekaj skrbi povzročila poškodba Kyliana Mbappeja, ki je igro zapustil že v 21. minuti. Čeprav se je sprva zdelo, da gre le za udarec, pa je poškodba po poročanju francoskega športnega dnevnika L'Equipe veliko resnejše narave in bi lahko Francoz izpustil obe tekmi osmine finala lige prvakov z Bayernom. "Prejel je udarec v koleno in mišico. Gre samo za modrico ali morda celo hematom? Tega še ne vemo. A jasno je, da ne more tvegati, saj nas čaka zelo natrpan urnik, pred nami pa so zelo pomembni obračuni," je po tekmi povedal trener Galtier, Francozi pa poročajo, da naj bi bil Mbappe odsoten tri tedne.

Deset minut pred poškodbo pa je Kylian Mbappe zgrešil enajstmetrovko, ki je bila nato ponovljena, zgrešil je tudi tisto, za nameček pa v mrežo ni pospravil niti odbite žoge. V drugem polčasu pa so Fabian Ruiz, Lionel Messi (po Ruizovi podaji) in Warren Zaire-Emery poskrbeli za zmago favorita.

Značke: kylian-mbappe, psg