11.11.2022 09:26:03

Kaj je zgrešil?! Modrićev kiks kariere, saj ne boste verjeli, kakšno priložnost je zapravil! (video)

Real je z manjšimi težavami premagal Cadiz in na premor odhaja z dvema točkama zaostanka za vodilno Barcelono.

Nogometaši Real Madrida so v četrtek na zadnji tekmi 14. kroga španske nogometne lige doma z 2:1 premagali predzadnji Cadiz in še naprej za vodilno Barcelono zaostajajo dve točki.

Junak tekme je bil Nemec Toni Kroos, ki je v prvem polčasu Ederju Militau asistiral za vodstvo, nato pa v 70. minuti prednost povišal. V 78. minuti so imeli domači izjemno priložnost za povišanje vodstva na 3:0, a je Luka Modrić zgrešil eno največjih priložnosti v karieri. Na njegovo srečo ta zgrešen zadetek ni bil usoden, gosti so le nekaj minut kasneje znižali na 2:1, več od tega pa niso zmogli.