Afera sodna stavba: policija sumi, da je bil posel...

Ukradeni otroci: je varnostnik Staneta Dolanca za ...

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

11 09.11.2022 06:30:38

Pique, kaj si sploh hotel?! Glejte, kaj se je dogajalo, zato je dobil rdeči karton! (video)

Barcelona je na svoji zadnji tekmi pred daljšim premorom v španski ligi premagala Osasuno.

Katalonski velikan je na zadnji tekmi sezone v gosteh premagal Osasuno in bo med daljšim reprezentančnim premorom ostal na prvem mestu španske lestvice.

Barcelona je prišla do zmage z 2:1 celo z igralcem manj, saj je bil že v prvem polčasu po drugem rumene kartonu izključen Robert Lewandowski, za nekaj dodatne drame pa je poskrbel Gerard Pique, ki je že odigral svojo zadnjo tekmo v karieri. Po koncu prvega polčasa je poiskal sodnika in mu nekaj govoril, v tunelu pa mu je delivec pravice pokazal rdeči karton.

Posnetek razkriva, da je bil španski branilec zelo vztrajen, sodnik Gil Manzano pa je v poročilu po tekmi med drugim zapisal, da ga je nogometaš Barcelone žalil in uporabil kar nekaj grdih besed.

Značke: pique, barcelona