Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

Osebno: Alenka Marinič, kot je javnost ne pozna

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 30.10.2022 09:10:56

Messi, Messi, Messi! Argentinec najsvetlejša zvezda v pariški galaksiji, ta zadetek je ... Ufff! (video)

Lionel Messi je PSG-ju pomagal do zmage nad Troyesom.

Nogometaši Paris Saint-Germaina so v 13. krogu francoske lige s 4:3 premagali Troyes in se utrdili na vrhu lestvice. Vodilni Parižani so imeli kljub terenski premoči kar nekaj dela s Troyesom. Po prvem polčasu je bil izid 1:1, potem ko je Mama Balde v tretji minuti goste popeljal v vodstvo, izenačil pa je Carlos Soler v 24. minuti po Neymarjevi podaji.

V drugem polčasu je Balde še drugič goste poskrbel za vodstvo gostov, Lionel Messi pa je z izjemnim zadetkom v 55. minuti spet izenačil. Argentinski velemojster je bil podajalec pri tretjem pariškem zadetku, ki ga je v 62. minuti dosegel Neymar, na 4:2 pa je povišal Kylian Mbappe z bele pike. Ante Palaversa je postavil končni izid v 88. minuti.

Značke: messi, psg