Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

3 05.10.2022 06:35:17

Drama! Slovenski sodnik Vinčić razjezil Katalonce: Kako to ni bil penal?! Igral je z roko ... (video)

Nogometaši milanskega Interja so v 3. krogu lige prvakov premagali Barcelono z 1:0.

Italijanski Inter je pred tekmo z Barcelono izgubil kar dve tekmi v nizu v domačem prvenstvu, pred domačimi gledalci pa na kolena spravil katalonskega velikana. Tudi z malce sreče, saj je v 90. minuti in pri vodstvu z 1:0 v kazenskem prostoru domače ekipe prišlo do trenutka, ki je pošteno razburkal nogometno javnost.

Navijači Barcelone so ogorčeni, slovenski sodnik Slavko Vinčić, ki je v Milanu delil pravico, je nehote povzročil pravi vihar. Tik pred iztekom igralnega časa je imela Barcelona nevaren napad, ki pa se je končal z izbito žogo. Branilec Interja Denzel Dumfries je žogo izbil ven, a reakcija gostov je dala slutiti, da ni bilo vse tako zelo čisto. Posredoval je VAR, ki je odločil, da igre z roko ni bilo, čeprav počasen posnetek kaže drugače. Zakaj ni bilo dosojene enajstmetrovke? Poglejte si dogodek ocenite sami ...

Značke: inter, barcelona