11.09.2022 09:38:22

Odgovor slovenskega super talenta! Benjamin Šeško spet trese ... (video)

Veselil se je tretjega gola v dozdajšnjem delu prvenstva pri severnih sosedih.

Nogometaši Salzburga so se v osmem krogu avstrijskega prvenstva veselili sedme zmage. V gosteh so s 3:0 ugnali Ried in nadaljujejo pohod proti novemu naslovu prvaka, domačo mrežo pa je že v peti minuti načel Benjamin Šeško. Po hitrem prehodu v napad je z leve strani stekel v kazenski prostor in rutinirano zadel v polno. To je njegov tretji gol v dozdajšnjem delu ligaškega tekmovanja in prvi po 14. avgustu, vmes pa je bilo že slišati namigovanja, da mu je po podpisu pogodbe z Leipzigom morda zmanjkalo motivacije. Slovenski super talent, ki je bil na zelenici do 63. minute, je tako odgovoril na najboljši mogoči način …

Če se vam posnetek zadetka spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.