Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 24.07.2022 08:32:59

Popustili živci: Igralci Barce in Reala so si skočili v lase, posnetek razkriva, kaj se je zgodilo! (video)

Čeprav je šlo za prijateljski el clasico, pa smo bili priča tudi manjšemu incidentu.

V Združenih državah Amerike so nogometaši Barcelone in Reala odigrali prijateljsko tekmo, ki pa je minila v vse prej kot takšnem vzdušju. Dvoboji med večnima španskima tekmecema so vedno nadvse zanimivi, tudi zaradi dejstva, da gredo tako eni kot drugi vedno 'na polno'. Nič drugače ni bilo tokrat, ko so bili gledalci priča zanimivemu dogajanju na tekmi, končni izid 1:0 pa je v 27. minuti postavil Raphinha.

Redko se zgodi, da na el clasicu ne bi zavrela kri, nič drugače pa ni bilo tokrat. Ob koncu prvega polčasa je Vinicius lepo preigral kar nekaj igralcev Barcelone, na koncu pa ga je tik pred kazenskim prostorom podrl Jordi Alba. Španec si je za to potezo prislužil rumeni karton, takoj za tem pa so se razvnele strasti. Najprej sta si v lase skočila Rodrygo in kapetan Barcelone Sergio Busquets, vmešal se je Vinicius, hitro je nastal vsesplošen kaos, v katerem ni manjkalo prerivanja.

Značke: barcelona, real