Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 05.05.2022 08:45:07

Noro SLAVJE nogometašev Reala, ti PRIZORI IZ SLAČILNICE so obkrožili svet! (video)

Kako je Real proslavil uvrstitev v finale lige prvakov? Bučno.

"To je Real Madrid. Ne poskušajte razumeti," je po veličastnem preobratu proti Manchester Cityju na družabnih omrežjih zapisal izkušeni Hrvat Luka Modrić. In res je težko razumeti, kako se je lahko kraljevi klub še tretjič v tej sezoni lige prvakov rešil iz izgubljenega položaja. Najprej proti PSG-ju, nato proti Chelseaju, zdaj še proti Manchester Cityju.

Pri čemer je rešitev proti sinjemodrim iz Manchestra vendarle nekaj drugega. Začela se je 90. minuta, ko je četa Pepa Guardiole imela v rokah vodstvo z 1:0 na Santiago Bernabeu. In ker je prvo tekmo dobila s 4:3 na domačem stadionu, je imela v žepu varna dva gola prednosti. Moralo bi biti dovolj za finale. In bi tudi bilo, proti kateremu koli drugemu tekmecu, ne Realu. Pa tudi proti Realu. V 99 od 100 primerov. A sinoči je bil tisti en, ko so varovanci Carla Ancelottija uprizorili epski preobrat. Najprej je v razmaku minute dvakrat udaril rezervist Rodrygo. Brazilec je Realu prinesel podaljške. Nato je v podaljšku enajstmetrovko iztržil in jo tudi realiziral Karim Benzema. Za zmago s 3:1. Za uvrstitev v veliki finale.

Po koncu tekme je bilo razumljivo v garderobi Real Madrida izjemno živahno. Burno slavje so posnele tudi klubske kamere, videoposnetek pa je obkrožil svet! Če vas zanima, kako so uvrstitev v veliki finale proslavili Karim Benzema, Luka Modrić in ostali superzvezdniki kraljevega kluba, zgolj pritisnite na TOLE POVEZAVO. Ali pa si poglejte spodnje videoposnetke.