Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 17.04.2022 20:34:13

Jan Oblak in soigralci so PREŽIVLJALI PRAVO DRAMO! TOLE se je zgodilo v 100. minuti!

Nogometaši madridskega Atletica so v tekmi 32. kroga španske lige na domačem igrišču po zadetku globoko v sodnikovem dodatku premagali Espanyol z 2:1.

Atletico je šele v izdihljajih tekme ugnal Espanyol. Za vodstvo rdeče-belih je poskrbel Yannick Carrasco v 52. minuti. A domači so v 71. ostali le z desetimi možmi, ko je Geoffrey Kondogbia dobil drugi rumeni karton zaradi igre z roko, po prostem strelu v tej akciji pa je nato Raul de Tomas presenetil Oblaka, ki mu je žoga pod telesom ob vratnici ušla v mrežo.

Ko se je že zdelo, da se bo dvoboj končal brez zmagovalca, je v eni zadnjih akcij sodnik po ogledu posnetka dosodil igranje z roko branilcev Espanyola, najstrožjo kazen pa je, takrat je tekla že stota minuta tekme, izkoristil Carrasco.

Zdaj ima Atletico 60 točk, pred njim sta Sevilla in Barcelona z enakim številom točk, a s tekmo oziroma dvema manj. Andaluzijci bodo nocoj igrali osrednji dvoboj kroga z vodilnim Realom, ki ima na prvem mestu 12 točk prednosti. Druga Barcelona bo v ponedeljek krog končala s tekmo proti Cadizu.

Značke: jan-oblak, atletico, drama