20.03.2022 16:59:15

Kako se mu je 'STRGALO'!! Glavni trener moštva serie A FIZIČNO napadel SVOJEGA igralca! (video)

vzsi

Trenerju je pošteno zavrela kri.

Danes popoldne so potekali še nekateri boji v 30. krogu serie A.

Venezia, pri kateri je Domen Črnigoj igral od osemdesete minute, je na enem od teh z 0:2 morala priznati poraz Sampdorii. Šlo je za izredno pomembno tekmo, kajti moštvi se borita za obstanek med italijansko nogometno elito.

Da so strasti velike, je pokazal tudi domači trener Paolo Zanetti, ki se mu je povsem "strgalo", ko je Venezia v 86. minuti ob zaostanku z 0:2 ostala še brez enega nogometaša. Napadalec Thomas Henry je namreč takrat prejel drugi rumeni karton in vsa upanja po morebitnem preobratu domačinov so s tem dokončno umrla.

Ko je Henry prišel z igrišča, pa najbrž ni pričakoval, da ga bo njegov trener tako jezno napadel. Zanetti je izustil številne kletvice, ob tem pa s svojim obrazom "skočil" v obraz varovanca, se nanj drl, ga nekajkrat še odrinil in kdo ve, kaj bi se še zgodilo, če igralca ne bi zaščitili drugi.

Henry bo moral zaradi kartonov izpustiti naslednjo tekmo, zelo pomembno gostovanje, ko se bo Venezia pomerila s Spezio.